Lazerle Çatlak Tedavisi Çatlak Tedavi Yöntemleri Fiyatları

ECO2 Karbondioksit Lazerle Çatlak Tedavisi Belirgin Sonuçlar

lazerle çatlak tedavisi

Bizi Arayabilir Veya Yandaki Formu Doldurabilirsiniz

Lazerle Çatlak Tedavisi

Çatlaklar (stria) cilt ve ciltaltı dokunun yırtğı yani bir çeşit izidir. İzler gibi çatlağında tam olarak bir tedavisi yoktur, ancak fraksiyonel lazer ile çatlakların belirginliği 3-5 seans süresinde azaltılabilir.
Özellikle vücudun gelişme döneminde, ani kilo değişikliklerinde, ağır egzersizlerden veya gebeliklerden sonra ortaya çıkan karın, kol, bacak ve vücudun farklı yerlerinde olabilen derinin iyileşirken kapatamadığı açıklıklar ve sedef renginde görüntü veren izlerdir. Özellikle kadınlarda doğum sonrası karın bölgesinde sık oluşur.
Yaygın bir şikayet olan ciltte çatlak şikayetinin ilaçla tedavileri yetersiz olabilmektedir. Alt deride yırtılma ve üst deride incelme sonucu çatlak izleri meydana gelmektedir. Lazerle çatlak tedavinde amaç derialtında kollajen ve elastik lif yapımını onarmaya dayanmaktadır. Lazerle çatlak tedavisinde, cildi soyarak ve cilt altında mikro delikler açarak ciltaltını düzeltme etki mekanizmaları geçerli olmaktadır. Son yıllarda fraksiyonel lazerlerin iz tedavisinde gündemde olmaları nedeni ile çatlak tedavisinde hastalara umut oluşturmaktadırlar.
 
Özel Miaplast Estetik Kliniğinde bu amaçla ECO2 Karbondioksit fraksiyonel lazer, Erbium Yag fraksiyonel lazerler, Altın İğneli Radyofrekans kullanılmaktadır.
 
Lazerle Çatlak Tedavisi Kaç Seans Uygulanmaktadır
 
Lazerle çatlak tedavileri minimum 3-5 seans gerektirir.  Tedavi aralıkları ortalama 4 haftadır. Lazerle çatlak tedavisinde başarı oranları %25-60 arasında değişir. Tedavide çatlaklarda sayıca bir azalma olmayacak ancak çatlağın görünürlüğü ve belirginliği azalacaktır. Her lazer tedavisinde olduğu gibi koyu veya açık renk değişiklikleri oluşabilme yan etki riski mevcuttur. Ancak bu yan etkiler genellikle geçicidir.
 
Lazerle Çatlak Tedavisi Fiyatları
 
Lazerle çatlak tedavisi fiyatları, çatlakların yaygınlığına, bulunduğu bölgeye, birden fazla alanda olup olmadığına göre değişmektedir. Yine çatlak tedavisinin kaç seans süreceğine göre fiyatlandırma değişebilecektir. Uygulamalar tek seans halinde ücretlendirilebildiği gibi paket fiyatlar da oluşturulabilmektedir. Lazerle çatlak tedavisi fiyat bilgisi için doktorunuza muayene olmanız gerekmektedir.
 


Tavsiye Et    Yazdır


Bize Sorun
Estetik Operasyonlar
E-Mail Listesi

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
 

E-Mail Adresi :
Ad Soyad :
Ekle

Facebook' da Beğen
İletişim Bilgileri
MiaPlast Estetik
Abdi İpekci Cad. Bronz Sok. 7/B Maçka İstanbul +90 212 296 74 42
info@miaplastestetik.com
Duyurular
Sivilce İzi Tedavileri
Spectra Q Switched Nd Yag Lazer
Dövme Silme Leke Çil Melasma Sivilce Tedavisi Karbon Peeling Cilt Gençleştirme
Zeltiq Soğuk Lipoliz İle Bölgesel İncelmede Devrim
Ulthera Tek Seansda Ameliyatsız Yüz Germe
Miaplast Estetik Kliniği Ulthera Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Germe Ulthera Seansı Ultherapy İstanbul
ECO2 Karbondioksit Fraksiyonel Lazer
ECO2 Karbondioksit Fraksiyonel Lazerle ilgili tedaviler

Tüm Duyurular

Sosyal Paylaşım
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

 

 

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.