Redensity 2 Gözaltı Işık Dolgusu

Redensity 2 Gözaltı Işık Dolgusu İle Genç Dinamik Bakışlar

gözaltı ışık dolgusu

Bizi Arayabilir Veya Yandaki Formu Doldurabilirsiniz

 Gözaltı Işık Dolgusu

redensity 2 göz altı ışık dolgusuEstetik dolgu maddeleri kozmetik amaçlı yüzün ve vücudun bir çok farklı alanında kullanılmaktadır. Özellikle nazolabial çizgiler, yanak, dudak, elmacık kemikleri üzeri, çene ucu gibi alanlarda sıklıkla ve başarıyla  kullanılmaktadır. 

Ancak göz altı bölgesinin hassas olması, derisinin ince olması, hemen morarmaya ve şişmeye yatkın olması, dolguyu belli etmesinden dolayı bu alana uygulama çok başarılı olamıyordu. İşte Teosyal Redensity 2 Gözaltı Işık Dolgusu bu amaçla geliştirilen ve kullanıma sunulan bir dolgu maddesi oldu. 

Teosyal Redensity 2  göz altı ışık dolgusu hyaluranik ait içermekle birlikte çapraz bağları değiştirilerek aynı zamanda çapraz bağsız bir hyaluranik asit maddeside içerir. Bu sayede ışık dolgusu verildiği alana homojen bir şekilde yayılarak etkisini gösterir.  İçeriğinde protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde gözaltı morluklarına da iyi gelmektedir. 

 

Göz altı ışık dolgusu ne amaçla uygulanır?  

Gözaltı ışık dolgusuyla; yanak ve gözaltları arasındaki oluklar, çöküklükler, alt göz kapağındaki torbalanmalar başarıyla tedavi edilebilirken göz altı morluklarında da belirgin bir azalma sağlanmaktadır.Özellikle hastada hem gözaltı morluğu hemde çöküklük mevcutsa, Teosyal Redensity 2 gözaltı ışık dolgusu iyi bir seçenektir. Elbette göz altı morluklarının farklı tedavileride mevcuttur ancak ışık dolgusu ilede bu tedaviler kombine edilebilmektedir. 

Gözaltı ışık dolgusu Redensity 2 nasıl uygulanır?

Bu dolgunun uygulanması diğer dolgu uygulamalarına göre özellik gösterir. Işık dolgusu deri altına değil kemik üzerine uygulanmaktadır. Uygulama esnasında ışık dolgusu çok yavaş olarak verilmelidir. Dolgu içeriğinde bulunan lokal anestezik madde nedeniyle ağrı oluşturmaz. Yine iğnelerin morarma ve şişme yapması nedeniyle göz altlı dolgusu kanül ile verilmelidir. Kanülün ucu künt olduğu için herhangi bir şekilde morarma, şişme olmamaktadır.
Dolgunun uygulanma sonrasında hemen sonucunu görebilirsiniz, şişme ve morarma hemen hemen hiç olmamaktadır. 1 hafta sonra en iyi halini alacaktır. Dolgu 1-1,5 sene kadar kalıcı olmaktadır.

Göz altı ışık dolgusu uygulandıktan sonra ne beklenir?

Gözaltı ışık dolgusu, derine yapılan bir dolgudur. Dolayısıyla verildiği anda hafif bir sonuç farketseniz dahi, asıl olarak 1 hafta sonra tam düzelme sağlanacaktır. Redensity 2 çok iyi su tutan bir dolgudur, bu yüzden 1 hafta sonra dolgu hücrelerinizle birleşecek, hacim kazanacak ve gözaltlarına yayılacaktır.

Bazen gözaltı ışık dolgusu sonrasında göz torbalarında şişlik oluşabilir, bunun nedeni dolgunun yarı çapraz bağlı bir dolgu olmasından ötürü çevre dokularda da hacim kazanmasıdır. Eğer böyle bir durum oluşursa ve şişlikl 1 hafta 10 gün sonrasında geçmemişse fazla görülen alanlara hyalorinidase uygulanarak fazlalıklar anında yok edilir. Gözaltı alanında dolgular çok yavaş eridiğinden çok uzun süre çözülmesini beklemek vakit kaybı oluşturmaktadır.

Gözaltı ışık dolgusu fiyatları neye göre değişir?

Redensity 2 göz altı ışık dolgusu fiyatı genel olarak bir enjeksiyon yeterli olduğundan sabit bir fiyatdır. Yinede mevcut durumunuza, ek bir tedavi gerekip gerekmediğine bağlı olarak fiyatı değişebilir. Gözaltı ışık dolgusu fiyatı için 212 2967442 den bilgi alabilir, yandaki menüden mail gönderebilirsiniz. 
 Tavsiye Et    Yazdır


Bize Sorun
Estetik Operasyonlar
E-Mail Listesi

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
 

E-Mail Adresi :
Ad Soyad :
Ekle

Facebook' da Beğen
İletişim Bilgileri
MiaPlast Estetik
Abdi İpekci Cad. Bronz Sok. 7/B Maçka İstanbul +90 212 296 74 42
info@miaplastestetik.com
Duyurular
Sivilce İzi Tedavileri
Spectra Q Switched Nd Yag Lazer
Dövme Silme Leke Çil Melasma Sivilce Tedavisi Karbon Peeling Cilt Gençleştirme
Zeltiq Soğuk Lipoliz İle Bölgesel İncelmede Devrim
Ulthera Tek Seansda Ameliyatsız Yüz Germe
Miaplast Estetik Kliniği Ulthera Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Germe Ulthera Seansı Ultherapy İstanbul
ECO2 Karbondioksit Fraksiyonel Lazer
ECO2 Karbondioksit Fraksiyonel Lazerle ilgili tedaviler

Tüm Duyurular

Sosyal Paylaşım
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

 

 

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.