Zeltiq Soğuk Lipoliz CoolSculpting İstanbul

Zeltiq CoolSculpting İle Yağlarınızdan Kurtulabilirsiniz

zeltiq merkezleri

Bizi Arayabilir Veya Yandaki Formu Doldurabilirsiniz

Tek Seansta Ameliyatsız Liposuction Etkisi

Ağrı yok, zaman kaybı yok, iyileşme süresi yok
                                               ZELTIQ™

 ZELTIQ™ CoolSculpting Soğuk Lipoliz

zeltiqZELTIQ™ in CoolSculpting™ tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezeryan doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin %20 ile %40 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir tedavidir. Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece bir seanslık bir işlemdir.
Amerika’ da icat edilen, Türkiye’ de de kullanılmaya başlanan Zeltiq soğuk lipoliz sistemi ağrısız, acısız tek seansta 2 – 4 cm incelme sağlamakta ve daha da önemlisi yağları kalıcı olarak yok etmektedir.
Zeltiq soğuk lipoliz yöntemi, Harvard Medikal School tarafından geliştirilen ve 1 saat gibi kısa bir sürede incelme sağlanabilen bir yöntemdir.
Zeltiq Coolsculpting soğuk lipoliz (cryo lipoliz – coolsculpting) yöntemi, bugün uygulanan diğer yöntemlerden daha gelişmiş ve farklı bir yöntemdir. Zeltiq ameliyatsız olarak yağları kalıcı olarak azaltabilen tek yöntemdir.
Zeltiq Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanabilir?
·    Vücudunuzun belirli bölgelerinde bir türlü eritemediğiniz bölgesel yağlanmalarınız varsa,
•    Bu yağlarınızdan artık kurtulmak istiyor ama bunu doğal yollarla yapmak istiyorsanız,
•    İlaç ya da kimyasal madde almayı tercih etmiyor, cerrahi bir müdahaleyi hiç düşünmüyorsanız,
•    Böyle bir tedavi için birkaç saatten fazla zaman ayırmak istemiyorsanız,
•    Cerrahi bir müdahale yaptırıp daha sonra günlük yaşamınıza dönmek için günlerce iyileşmeyi beklemek istemiyorsanız ve tüm bunları doğal görünümünüzü bozmadan yapmak istiyorsanız, ZELTIQ™ sizin için uygun bir yöntemdir.
soğuk lipolizZELTIQ, hamileler ve soğuğa alerjisi olanlar haricinde bay bayan herkese uygulanabilmektedir.
Zeltiq Coolsculpting Soğuk Lipoliz Sistemi Nasıl İncelme Sağlıyor?
Soğuk lipoliz “Zeltiq” yönteminde cilt altındaki yağ tabakası cilde zarar vermeden kusursuz bir kontrolle soğutulmaktadır. Önceden belirlenen bir zaman diliminde uygulanan soğutma yağ hücrelerinin apoptozis sürecine girmelerine sebep olmaktadır.
Apoptozis yani programlanmış hücre ölümü, yağ hücre fonksiyonları küçülmesi geri dönüşümsüz kaybı anlamına gelmektedir. Ölü yağ hücreleri vücudun doğal inflamatuvar sistemi ile vücuttan atılarak, zaman içersinde yağ tabakasında önemli bir miktarda yaklaşık %20-40 oranında incelme meydana gelmesini sağlar.
Basitçe anlatmak gerekirse Zeltiq yağ hücrelerini dondurur, vücudun savunma sistemi ölen yağları 4 ay içinde vücuttan tamamen atar.
Zeltiq Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelerde Uygulanabilir?
Zeltiq soğuk lipoliz; göbek, bel, alt-üst karın, sırt, sütyen alt bölgeleri, bacak, basen ve kollara uygulanabilmektedir. Şimdi yeni geliştirilen Zeltiq mini ile boyun bölgesindeki yağlarda kalıcı olarak yok edilebilmektedir.
Zeltiq Nasıl Uygulanmaktadır?
Zeltiq soğuk lipolizin uygulanacağı bölge ya da bölgeler doktorunuz tarafından belirlendikten sonra cildinizin korunması için ıslak mendil benzeri koruyucu özel bir malzeme vücudunuzun ilgili bölgesine kaplanır.
dondurarak zayıflamaDaha sonra cihazın uygulama başlığı belirlenen bölgeye yaklaştırılır. Bundan sonrası Zeltiq cihazı tarafından yapılır. Hafif bir vakum ile cihaz otomatik olarak ilgili bölgeyi haznesinin içine çeker ve yaklaşık bir saat sürecek tedavisine başlar. İşlem sırasında cihaz yağ tabakasının bulunduğu alanı soğutur. Uygulama sırasında, tedavinin uygulandığı bölgeye bağlı olarak kişi oturur ya da yatar durumda kalır, gazete-dergi okuyabilir, TV izleyebilir ya da müzik dinleyebilir.
Zeltiq Soğuk Lipoliz Ağrılı Bir Yöntem midir?
Zeltiq uygulaması tamamen ağrısız bir yöntemdir, hastalar 1 saat boyunca diledikleri şeyle meşgul olabilirler.
Zeltiq Soğuk Lipoliz Sonrasında Neler Oluşmaktadır?
İşlem sonrasında, ilgili bölgede kızarıklık ve geçici bir kaşınma-uyuşma hissi oluşsa da bu çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar ve kliniğe girdiğiniz gibi yürüyerek çıkabilirsiniz. Zaman içerisinde 2 ile 4 ay arasında bir sürede, uygulamanın yapıldığı bölgede %20 ile %40 oranında bir incelme meydana gelecektir. Önce elinizin altındaki yağlarda bir yumuşama hissedersiniz, 1-2 ay sonra hem elle tutulduğunda hemde gözle fark anlaşılır, 4 ayın sonunda ise en son ve en iyi haline gelir.
Zeltiq Coolsculpting İle İlgili Sık Sorulan Sorular
Zeltiq Kaç Seans Uygulanır?
Zeltiq soğuk lipoliz sadece 1 seans uygulanmaktadır. Bu tek seans yağların %20-40 azalmasını sağlamaktadır.
Zeltiq Uygulama Seansı Ne Kadar Sürer?
zeltiq istanbul, soğuk lipoliz fiyatları, zeltiq merkezleri1 bölgeye uygulama 1 saat sürmektedir. Örneğin hasta her iki bel bölgesine uygulama yaptıracaksa işlem 2 saat sürecektir.
Zeltiq Soğuk Lipoliz Uygulaması Sonrasında Sonucu Ne Zaman Görebilirim?
3. haftadan itibaren gözle görülür etkiler ortaya çıkar, 1.5 ayda belirginleşir, 4 ay boyunca da etki ve yağların azalması olumlu yönde devam eder.
Zeltiq Soğuk Lipolizin Yan Etkisi Var mıdır?
Uygulama yapılan alanda geçici kızarıklık, belirli bir süre boyunca da uyuşukluk olacaktır. Bunların haricinde bir yan etki yoktur.
Zeltiq Uygulaması Yaptırdım, Sonuç İçin Diyet Spor Gerekli mi?
Hayır, sonuç almak için hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Elbette kilo almamaya gayret göstermek genel sağlık açısından faydalı bir durumdur.
Zeltiq Soğuk Lipoliz Sonuçları Kalıcı mıdır?
Zeltiq diğer bütün medikal yöntemlerden farklı olarak tıpkı liposuction gibi yağ hücre sayısını azaltır, bu yüzden elde edilen sonuçlar kalıcıdır.
Zeltiq Soğuk Lipoliz Fiyatları Nedir?
Soğuk lipoliz zeltiq fiyatları uygulama yapılacak alan adedine göre değişmektedir. Eğer problemli olan bölgeleriniz için tedavi ve Zeltiq fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız doktorunuza muayene olmanız gerekmektedir. Zeltiq fiyatlarını belirleyen en belirgin faktör kaç aded Zeltiq uygulaması yapılacağıdır. Bunun için merkezimize gelip muayene olabilirsiniz.

 

 Op.Dr. Arda Katırcıoğlu Zeltiq Videosu İzle

 Tavsiye Et    Yazdır

Videolar
Bize Sorun
Estetik Operasyonlar
E-Mail Listesi

E-Mail listemize katılarak hizmetlerimiz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz.
 

E-Mail Adresi :
Ad Soyad :
Ekle

Facebook' da Beğen
İletişim Bilgileri
MiaPlast Estetik
Abdi İpekci Cad. Bronz Sok. 7/B Maçka İstanbul +90 212 296 74 42
info@miaplastestetik.com
Duyurular
Sivilce İzi Tedavileri
Spectra Q Switched Nd Yag Lazer
Dövme Silme Leke Çil Melasma Sivilce Tedavisi Karbon Peeling Cilt Gençleştirme
Zeltiq Soğuk Lipoliz İle Bölgesel İncelmede Devrim
Ulthera Tek Seansda Ameliyatsız Yüz Germe
Miaplast Estetik Kliniği Ulthera Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Germe Ulthera Seansı Ultherapy İstanbul
ECO2 Karbondioksit Fraksiyonel Lazer
ECO2 Karbondioksit Fraksiyonel Lazerle ilgili tedaviler

Tüm Duyurular

Sosyal Paylaşım
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

 

 

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.